piątek, 14 stycznia 2011

Projekty

Obiecałam wrzucić moje projekty ze studiów.
Właśnie skończyłam ostatni projekt w tym semestrze (dosłownie pół godziny temu ostateczna plansza została zatwierdzona ^^), więc pokażę trzeci i czwarty. Dwa wcześniejsze to była taka "rozgrzewka" i zabawa z photoshopem albo formą abstrakcyjną przed projektowaniem czegokolwiek w miarę realnego.

Pierwszy projekt polegał na zaprojektowaniu wejścia na 4m w górę w określnoej, wybranej przestrzeni. Ja wybrałam się nad Wisłę, jeszcze przed Warszawą (rezerwat nadwiślański) i tam porobiłam zdjęcia do projektu. Forma nie musiała być bezpieczna lub przystosowana do użytku osób niepełnosprawnych czy starszych. Wspinaczka mogła być wyzwaniem.
Oczywiście oprócz planszy, zrobiłam trójwmiarowy model.
(po kliknięciu powiększenie!)

Wymiary planszy są dość niestandartowe, bo aż 2 xA3 po dłuższym boku.

Ostatni projekt w tym semestrze polegał na zaprojektowaniu Meteo Boxu, czyli "opakowania" na stację pomiarów metereologicznych w Warszawie, w dowolnej lokalizacji. Obiekt miał mieć ok. 20m3 objętości.
Tym razem bardzo długo męczyłam się z planszą - poprzednio projekt na planszy był wklejonym zdjęciem modelu, a teraz musiałam zrobić go w programie 3D.
Efekt ostatecznie całkiem mnie zadowala.


Znowu 2xA3. I tym razem moja okolica - Warszawa, Ursynów

Taka ciekawostka dla osób, które chciałyby wiedzieć co robi się na wydziale Architektury i Urbanistyki na Politechnice Warszawskiej :]

Dobranoc :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz